Her İnsan Kendine Yakışanı Yapar, Çünkü Kalite Asla Tesadüf Değildir

Sitemiz ve GÖLDER ile ilgili istek ve önerilerinizi

e mail: golpazari.com@hotmail.com

golpazar.com@hotmail.com 'a

bildirebilirsiniz. Mutlaka size geri dönülecektir.

MUSTAFA ALKAYA

YENİPAZAR / YUKARIÇAYLI   Köyünde  1955 yılında dünyaya gelir Mustafa ALKAYA , TAHİRLER  sülalesi çiftçi Tahir’in torunudur.
Babası okutmaya çok meraklıdır Mustafa yı, Sarıcakaya’da 1 yılda okutur, Okumak istemez ama, babası okusun diye en zor işlere gönderir onu . Hiçbir şey bulamazsa tarlaların taşlarına ayıklamaya yollar; ama nafile okumayacaktır.
Bu dönemlerde köylerine ilkokul yapılacaktır, inşaatı başlar okulun tesisatın döşenmesi için de tesisatçı ustası gelir köye. Yanında çalışacak ona yardım edecek birini bulmalarını ister. Mustafa’yı tesisatçı ustanın yanına verirler. Mustafa meraklıdır ve çok iyi çalıştığı için ustasının gözüne girer kısa sürede. 1971 yılında Tesisatçı Mustafa usta, adaşı Mustafa’yı  alıp Eskişehir’e getirir.  İlk zamanlar ustasının evinin bodrumun da kalır. Ustası  resmi kurumda çalıştığından, dışarıdaki işlerle ilgilenemez ve
İş başa düştüğünden ayrılır kendi  işinin peşine düşer.
Tepebaşı Havacılar sitesinde çalışan tesisat ustalarının yanında çalışmaya başlar. Başka kalacak yeri olmadığından inşaatta yatıp kalkar uzun bir süre.  1974 yılına kadar bu ustalarının yanında çalışır.
Askere gider ve 1977 yılında Askerliğini bitirip döndükten sonra  1979 yılına kadar  usta olarak çalışır.
1979 yılında ileride büyük bir kurumsal firmaya dönüşecek KANAAT TESİSAT firmasının temellerini atar.Eskişehir’de küçük çaplı bir işletme olarak faaliyetlerine başlar. Bu yıllarda firma inşaat sektörünün de ivme kazanması ve dolayısıyla kalorifer konforunun konutlarda vazgeçilmez  hale gelmesi ile  firma sıhhi-kalorifer tesisatı taahhütü konularında pek çok projeye imza atmaya başlamış ve hızla büyümüştür
1996 yılında şehrimize doğalgazın gelmesi ile, KANAAT TESİSAT, BOTAŞ Şehir içi Proje Müdürlüğü’nden  kazan dönüşümü ve iç tesisat yapımı konusunda ilk yetki belgesini alma başarısını göstermiş ve KANAAT TESİSAT LTD ŞTİ unvanını alarak kurumsallaşmada büyük bir atılım yapmıştır.
Tesisat sektöründeki tecrübesini doğalgaz tesislerinin inşasına taşıyarak bu güne kadar  100’lerce  sitenin kazan dönüşümünü ve  konutun bireysel doğalgaz dönüşümünü gerçekleştirmiştir.
KANAAT TESİSAT LTD ŞTİ, mühendisinden teknisyenine, ustasından kalfasına; bireysel ve merkezi sistem ısıtma, doğalgaz tesisatı, yapılarda sıhhi tesisat uygulamaları konusunda, müşteri memnuniyetine odaklı çalışma felsefesi ile bu gün Eskişehir’de referansı güçlü kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.
KANAAT TESİSAT LTD ŞTİ, insan hayatını kolaylaştırmanın, yaşam kalitesinin yükseltmenin, her geçen gün daha iyiye ulaşmanın sevinciyle çalışıyor, güçleniyor, büyüyor…
Bu gün Eskişehir Tepebaşı Belediyesi meclis üyelik görevini de yürüten Mustafa ALKAYA yılların içinde edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi gelecek kuşakların öğrenimi ve eğitimi için, birikimlerini aktarmakta ve yeni nesiller yetiştirmektedir.

Mustafa Alkaya

KANAAT TİCARET

İNŞAAT & DOĞALGAZ

Cumhuriye Mh.

Sakarya 1.cd.

No: 33 / A

0 222 231 05 96

 

BAŞARI ULAŞILACAK SON DURAK DEĞİL, BİTMEYEN BİR YOLCULUKTUR.
HASAN DEMİRCİOĞLU

             9.3.1969 yılında Eskişehir’de doğdum. Babamın devlet memuru olması nedeniyle önce Konya sonrasında Kayseri’de bulundum, ilkokulu ve ortaokulu Kayseri’de tamamladım. Lise eğitimime Kayseri’de başladım, Eskişehir Cumhuriyet Lisesinden 1986 yılında okul birincisi olarak mezun oldum.

Lisansımı ODTÜ Müh. Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü bilgisayar-telekomunikasyon bilim dalında tamamladım. 1994-1995 yıllarında Güral Porselen, Kütahya’da Sırlama Bölümü Şefi olarak çalıştım. 1995 yılında kısa dönem askerlik görevimi tamamladım. 1996 yılında Arçelik Eskişehir Buzdolabı İşletmesinde Alan Destek Mühendisi olarak çalışmaya başladım, 1997 yılında ÜH-4 Takım Mühendisi, 1999-2009 yılları arasında Üretim Planlama ve Lojistik Mühendisi olarak çalıştım, 2002-2009 arasında Arctic SA Buzdolabı Romanya İşletmesi, Eskişehir Planlama ve Lojistik Sorumlusu, 2005-2009 arasında Belo LLC Buzdolabı-Çamaşır Makinası-TV Rusya İşletmesi, Eskişehir Planlama ve Lojistik Sorumlusu olarak görav yaptım. Bu dönemde 2000-2004 yıllarında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünde Üretim Yönetimi ve Pazarlama üzerine tezli Yüksek Lisans Programını tamamladım. 2009-2010 yılları arasında Candy-Hoover Grup, Renta Çamaşır Kurutucu Makinası İşletmesi, Eskişehir’de Üretim Planlama ve Malzeme Yöneticisi olarak çalıştım. 2010-2011 yılları arasında Betasan Bant San. AŞ, Gebze/Kocaeli’de Planlama ve Malzeme Yöneticisi olarak çalıştım. 2011 yılından itibaren de şu anda Savronik AŞ, Eskişehir’de Malzeme İkmal Yöneticisi olarak çalışmaktayım. Yurt dışı eğitim ve görevlerim nedeniyle İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, Romanya ve Rusya’da bulundum. Pek çok yurt içi ve yurt dışı eğitim, seminer, program, projelerde ve görevlerde bulundum.
Evliyim, eşim Özlem Demircioğlu medikalcidir, Park Medikal Ltd.Şti, Eskişehir sahibidir. 2002 doğumlu bir oğlumuz vardır, Ata Can Ege Demircioğlu. Çok iyi düzeyde İngilizce bilmekteyim.
Gölpazarı’ndan rahmetli Hasan Onbaşı’nın (Hasan Demircioğlu) ve rahmetli Defterdar/Maliyeci Nazır’ın (Nazır Şen) torunuyum. Babaannem rahmetli Fatma Demircioğlu ve anneannem rahmetli Raife Şen’dir. Babam emekli bankacı Necati Demircioğlu ve annem Neriman Demircioğlu’dur. Büyük amcam Anadolu Üniversitesi’nden emekli rahmetli İsmail Demircioğlu ve eşi büyük yengem rahmetli Mahmure Demircioğlu’dur. Küçük amcam Cici Şekerleme’den emekli Remzi Demircioğlu ve eşi küçük yengem Mahmure Demircioğlu’dur. Halam Sevim Tezcan ve eşi emekli muhasebeci rahmetli Ferit Tezcan’dır. Teyzem rahmetli Fatma Yavuz ve eniştem emekli gıda toptancısı rahmetli Ahmet Yavuz’dur. Dayım emekli astsubay rahmetli İrfan İzgi Şen ve eşi yengem Saadet Şen’dir. Ablam Nilgün Erdönmez ve eşi eniştem Kimya Mühendisi, Eskişehir Sağlık Müdürlüğü’nde görevli Suat Erdönmez’dir. Abim Ziraat Mühendisi, Eskişehir İl Özel İdaresi’nde görevli Ali Demircioğlu ve eşi yengem emekli bankacı Feryal Demircioğlu’dur. Güngör Çongur, Gölpazarı anne tarafından dayım olur. Emekli sağlıkçı rahmetli Şevket Özkeskin anne tarafından eniştem olur. Emekli terzi rahmetli Nihat Şen anne tarafından amcam olur. Emekli rahmetli Mehmet Şen anne tarafından amcam olur.       
Hobilerim satranç, masa tenisi, basketbol, futbol, tarih, fotğoraf ve araştırmadır. ODTÜ Eskişehir Mezunlar Derneği kurucu üyesiyim, Gölpazarı Tanıtma ve Dayanışma Derneği, EMO ve Eskişehirspor Alt Yapı Derneği üyesiyim. 
Ödüllerim, başarılarım ve burslarım ise Eskişehir Cumhuriyet Lisesi 1986 yılı birinciliği, 1986 yılı Eskişehir Vilayeti Öğrenci Temsilcisi seçilmem, ÖSYM 1986 sınavında Türkiye 59.’luğu, pek çok turnuvada masa tenisi ve satrançta il birincilikleri ve çeşitli dereceler, Tübitak ve TCMB Üniversite bursları, Arçelik Araştırma ve Geliştirme Özel Ödülü 2005, Üstün Başarı Ödülü 2006, Olağanüstü Ödülü 2007, Müşteri Memnuniyeti Özel Ödülü 2008.

 

 

 

 

Tüm Hakları www.golpazar.com sitesine aittir. 2012